Ivet Tomášková, Som Idealista: Komfort je toxický, pokiaľ nie je vyvážený nekomfortom

Pochádza z Prešova a štúdium hudobno-dramatického odboru na konzervatóriu v Prešove ju naučilo pozerať na svet tak trošku inak. Chcela dosahovať materiálne výsledky, no v oblasti umenia to bol beh na dlhú trať, a tak začala popri škole podnikať.

Zaoberala sa rôznymi projektami – organizovala Festival osobnostného rozvoja, pracovala ako social media manager na voľnej nohe pre vyše 20 firiem a popritom začala pracovať aj na svojom aktuálnom a doteraz najväčšom projekte – Som Idealista.

zdroj: archív IT, SI

Ako sa začala cesta projektu Som Idealista?

Správny čas, správne miesto a čistý úmysel. Prežívala som ťažké obdobie a mala som svoje obľúbené anglické stránky s citátmi, ktoré sa stali mojim útočiskom, keď som sa cítila zle. Vedela som, že tam nájdem tie správne slová, pochopenie a útechu.

Chcela som tieto myšlienky a citáty šíriť aj ďalej na Slovensku, aby mohli pomôcť viacerým ľuďom. Robila som to však iba ako akýsi experiment a sebarealizáciu. Vôbec by mi nenapadlo, že sa z toho časom stane moje podnikanie. Zrazu sa projekt v priebehu niekoľkých mesiacov stal virálnym a dnes je to môj full-time job. Už tri roky.

Veď tak sa aj hovorí – začni pomáhať ľuďom s čistým úmyslom a nakoniec sa to tak či tak vyšvihne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *