,,Zážitok je naša pridaná hodnota“

OZ Mladý podnikavec založili mladí a iniciatívni vtedy ešte študenti Dávid Vrtaňa a Oliver Bubelíny. V roku 2014 vznikla myšlienka, ktorá viedla k postupnému vybudovaniuznačky Mladý podnikavec.

Myšlienkou týchto mladých ľudí je poukázať na to, že vzdelávanie nie je nuda a treba si ho naplno užívať so všetkými emóciami, ktoré v sebe má. Za témami ako marketing, manažment, finančná gramotnosť, či podnikanie nie je len suchá teória. Je to prechádzka novými metódami zasadzovanými do vyučovacieho procesu v podobe dodávania zážitku z celkového podujatia.

Obaja vedeli, že v školstve chýba moderný a inovatívny spôsob vedenia výučby a preto sa snažia efektívne aplikovať metódu ,,learning        by doing“ vo všetkých témach, ktoré ponúka ich produktové portfólio. Metódou sa snažia priniesť zaujímavé vzdelávanie v kombinácii so zábavno – náučnou formou prospešnou nielen pre študentov, ale aj učiteľov na rôznych základných, či stredných školách.

O tom, že píšeme pravdu svedčia nielen čísla účastníkov našich workshopov, ale aj referencie od rôznych študentov, ktoré si môžete prečítať na úvodnej stránke, prípadne nižšie tohto textu.

K svojej práci sa snažíme vždy pristupovať svedomito a poctivo. Robíme to, čo nás baví a naše úsilie odzrkadľuje vyškolených viac ako 2 500 študentov na rôznych základných, či stredných školách po celom Slovensku.

Našou prácou chceme pozdvihnúť celospoločenskú vzdelanostnú úroveň a víziou chceme ukázať mladým ľuďom, že učiť sa dá cez hry a môže to byť celkom aj zábava.

Máte záujem sa stať členom občianskeho združenia? 

Stačí, ak nám napíšte na mail:  info@mladypodnikavec.sk

My Vám zašleme prihlášku. Po úhrade ročného členského v sume 25 € sa stanete právoplatným členom OZ!

Referencie:

,,Zažili sme v škole skvelú prezentáciu, ktorá bola náučná a veľmi zaujímavá! Som rada, že takouto formou dokážeme my študenti vidieť ako to možno naozaj vyzerá v marketingu a čo je pri podnikaní alebo v živote dôležité. Máte veľmi pekné myšlienky a určite ich budem využívať a snažiť sa podľa nich v živote zariadiť. Veľmi pekne, zaujímavo a pútavo odprezentované. Pačila sa mi komunikácia s nami a zaujímavé otázky. Ešte raz ďakujem pekne! Teším sa na ďalšie prednášky“ Študentka Súkromnej strednej odbornej školy v Žiline

,,Prednáška bola pre nás len prínosom. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavých informácií, ktoré v budúcnosti určite využijeme. Taktiež sa nám páčil aj Vás prístup“ Študentka Spojenej školy v Ružomberku.

,,Ďakujeme, bolo to skvelé. Nielen obsah, ale i prejav milého Dávida. Určite aj v budúcnosti veľmi radi prvítame podobný workshop. Z našej strany sú len pozitívne ohlasy, a to sa často nestáva. Prajem pekný deň.“ Študentka Súkromnej strednej odbornej školy v Bytči

,,Zažili sme úžasný a skvelý workshop zameraný na finančnú gramotnosť. Splnil všetky naše očakávania a dokonca ich aj preplnil. Tešíme sa na ďalší.“ Študent základnej školy v Žiline.