Vzdelávanie učiteľov

Jednotlivé workshopy sú určené pre učiteľov I. a II. stupňa základných škôl a pre učiteľov stredných škôl. Súčasťou môžu byť učitelia odborných, ako aj výchovno – vzdelávacích predmetov.

  • Ako učiť finančnú gramotnosť – aké metódy, prostriedky, techniky a case study využívať pri výučbe finančno – ekonomickej gramotnosti, ako urobiť ,,nudnú“ hodinu zábavnou a hlavne poučnou pre žiakov.

 

  • Projektové vyučovanie – naučíte sa ako viesť efektívne výučbu, ako využívať progresívne didaktické metódy. Zoznámite sa s problémovým a kooperatívnym vyučovaním a pochopíte význam diskusie vo výchovno – vzdelávacom procese.

 

  • Ako správne využívať IKT vo vyučovaní – ako správne využívať IKT a výpočtovú techniku vo výučbe, v čom môže byť nápomocná ako ju prepojiť s efektívnou hodinou odborných či výchovno – vzdelávacích predmetoch.

 

  • Nenásilná a správna komunikácia so žiakmi – preskúmate prístup nenásilnej komunikácie, zmapujete základné princípy a vyskúšate si ich aplikovať na kontext v školskom prostredí.

 

  • Teambuilding – spoločne sa stretneme a prostredníctvom hier a aktivít zistíme, čo nás spája. Teambuildingové aktivity sú robené mimo školského prostredia. Nikdy neviete KAM VÁS ZOBERIEME a kde budete mať teambuildingovú aktivitu. Presne toto je PREKVAPENÍM pre každého účastníka podujatia.

Formulár pre nezáväznú registráciu

Ak máte záujem o niektorí z našich workshopov, vypíšte formulár a zanechajte nám správu. Následne Vás kontaktujeme a dohodneme sa na termíne. Tešíme sa na spoluprácu.

Telefón

0948 704 415

Email

info@mladypodnikavec.sk