Finančná gramotnosť inovatívne – interaktívny workshop II

Webinár

Webinár je NADSTAVBOU webináru s názvom: Ako učiť finančnú gramotnosť. Webinár Finančná gramotnosť inovatívne – interaktívny workshop II odporúčame učiteľom, ktorí sa zúčastnili už webináru Ako učiť finančnú gramotnosť. Kapacita účastníkov je obmedzená na 20 ľudí.

Poskytneme Vám množstvo inšpirácii a návrhov ako tvoriť aktivity na finančnú gramotnosť, tak aby ste urobili zaujímavú hodinu pre žiakov na všetkých stupňoch štúdia. Webinár je určený pre všetkých pedagógov. 

Čo sa dozviete: 

  • Ako implementovať inovatívne metódy learning by doing, snowballing, rolové hry, gamfikáciu, mind map, timovú prácu a e-learning do prostredia finančnej gramotnosti, 
  • Naučíte sa ako správne vytvoriť HRU vo finančnej gramotnosti. 
  • Zoznámite sa s konkrétnymi aktivitami a úlohami pre žiakov pre jednotlivé ročníky. 
  • Dozviete sa ako efektívne prepájať medzipredmetové vzťahy vo vyučovaní finančnej gramotnosti. 
  • Sami si vyskúšate vytvoriť nejakú aktivitu s využitím inovatívnej metódy.
  • Ako vniesť interaktivitu do vyučovania finančnej gramotnosti.
  • Čitateľská gramotnosť? Je dôležitá? A ako ju prepojíme s finančnou gramotnosťou na konkrétnych úlohách a príkladoch.

Čo získate: 

  • Komplexný prehľad a inšpirácie pre vytvorenie aktivít a zážitku z vyučovacej hodiny vo finančnej gramotnosti. 
  • Balík aktivít, ktoré môžete využiť pri práci so žiakmi v medzipredmetových vzťahoch pri vyučovaní finančnej gramotnosti. 
  • Certifikát s počtom hodín o absolvovaní webinára pre profesijný rozvoj pedagóga.

Počas webináru budete môcť využiť diskusné okienko v trvaní 30 minút, kde si budete môcť nielen odovzdať skúsenosti, ale aj konzultovať so školiteľom priebeh aktivít uplatňovaných vo výučbe finančnej gramotnosti na Vašej škole.

Termíny

nové termíny až od septembra 2021

Miesto

ZOOM (online)

Čas

18:00 – 20:00

Získaj

certifikát/protokol o absolvovaní

Cena

13 € / osoba
(aj na faktúru)
*možnosť platby aj v CZK

Lektor

Ing. Dávid Vrtaňa
Ing. Oliver Bubelíny

Pre prihlásenie na webinár vyberte dátum

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Všetky potrebné informácie o pripojení sa a platbe dostanete po registrácii na vami zadanú platnú e-mailovú adresu. 

Prosím skontrolujte si priečinok SPAM alebo REKLAMA.

Referencie na webinár Finančná gramotnosť inovatívne – interaktívny workshop II

Dobrý večer, ďakujem opäť za veľmi zaujímavý webinár. Bolo to inšpiratívne! Odporúčam iným!
Katarína
Dobrý večer, ďakujem ešte raz za cenné nápady. Niektoré aktivity sú pre mňa známe a niektoré sú pre mňa novinkou. Určite ich vyskúšam aj v rámci hodín ANJ, ktorú učím.
Ivana
Dobrý deň , chcem sa poďakovať za parádny webinar, robíte všetko úplne podľa môjho gusta, s prehľadom, dynamicky, šijete na mieru tejto generácii, čo je to najdôležitejšie a obávam sa že práve táto akceptácia generačných špecifík chýba mnohým kolegom, učím občianku na ZŠ, hlavne v deviatke sa snažím robiť prvé posledné a hlavne inak ako štandard učebnica zošit, takže ste ma inšpirovali, potešila som sa že viaceré veci, ktoré odzneli už aplikujem tak sa necítim ako "stará korčuľa", ale mnohému som sa priučila, ďakujem veľmi pekne, nech sa Vám darí 🙂
Miriam
Dobrý večer, veľmi pekne ďakujem za tento inšpiratívny seminár. Určite z neho niečo využijem a budem rada, ak naozaj prídete k nám do školy a ukážete nám i našim deťúrencom aj na 1.stupni ako na FIG. Určite je to pre nich zaujímavejšie, keď príde niekto od "fachu".
Martina
Dobrý večer. Dnešný webinár bol výborný, všetky inšpirácie boli zaujímavé a určite budú aj pre deti, preto sa ich budem snažiť uplatňovať vo vyučovaní, čo najviac.
Patrícia
Ďakujem ešte raz za inšpiratívny webinár. Keďže FIG ešte neučím a nemám ešte osobné skúsenosti, opäť to bolo pre mňa veľmi podnetné a teším sa, keď to budem mať príležitosť využiť na vyučovaní.
Marta
Dobrý večer - veľmi pekne ďakuje za výborne pripravený webinár, ktorého som sa dnes zúčastnila. Už 1.časť ma zaujala, preto som sa prihlásila aj na tento webinár. A samozrejme nesklamal. Získala som množstvo námetov, zaujímavých inšpirácií. Verím, že sa už vrátime do škôl a budeme môcť organizovať aj rôzne podujatia pre deti. Ďakujem aj za materiál, ktorý ste nám poslali. Určite si aj objednám pexesá z vášho eshopu, pretože aj v tejto online dobe sa žiaci radi hrajú a ani si neuvedomujú, že sa niečo nové učia.
Alena
Dobrý deň prajem, ďakujem za váš čas, za vaše nápady a chuť prinášať do školského sveta niečo inovatívne. Oba webináre sa mi veľmi páčili. Určite sa zúčastním ďalších webinárov, ktoré sú v ponuke. Ďakujem aj za darčeky.
Gabriela
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za webinár. Bolo to veľmi obohacujúce.
Zuzana
Ďakujem za veľmi podnetný seminár plný nápadov pre prácu.
Anna
Zúčastnila som sa niečoho podobného už v minulosti ale s vašim školením to bolo neporovnateľné, pekne vysvetlené, veľa nápadov čo s deťmi robiť a samozrejme veľká vďaka za darčeky.
Lívia
Dobrý večer, ďakujem za podnetný webinár s množstvom námetov a inovatívnych metód k realizácii FIG.
Marta
Vyslovujem veľkú vďaku za tento webinár, kedže som skôr praktik pri vyučovaní, tak mi tieto metódy, ktoré ste nám ukázal obohatili moju prax. Ukážky boli jasné, stručné. Odporúčala by som všetkým učiteľom sa zúčastniť na takomto niečom alebo šíriť túto osvetu na školy. Ďakujem pekne.
Katarína
Webinar bol suprový. Myslím, že každý z nás si NSFG vie naštudovať tak som bola aj rada že sme sa týmto smerom neuberali. Skôr tie praktické ukážky sú výborné, mňa dokonca hneď inšpirovali k námetom na hry z občianskej náuky pre 9. Ročník. Myslím, že ste nám podali dosť inšpirácií a tie si my už sami vieme prerobiť a prispôsobiť. Keď som v septembri dostala v škole na starosť FG ostala som v šoku. Po 5 ročnej pauze opäť kolobeh v práci - a ja hlava v smútku čo teraz, ale vaše prednášky mi dávajú veľa a tie som hneď premietla ako tu FG zvládnuť. Vymýšľam hry do jednotlivých predmetov a všetko sa dá zvládnuť len musíme chcieť. Ešte raz ďakujem za daný webinar.
Tatiana
Ďakujem ešte raz, bolo to pre mňa veľmi inšpiratívne, budem odporúčať určite ďalej....
Alena