Spoznaj svoju pamäť

Webinár

Webinár obsahuje: cvičenia pamäti, praktické hry a ako bonus ilúzie 

Mnohí z nás si myslia, že vekom sa naša pamäť zhoršuje. Je to naozaj tak?  

  • Chcete sa dozvedieť ako funguje naša pamäť a vytvoriť si falošnú spomienku priamo na webinári? 
  • Viete, že zábudanie je prirodzené? 
  • Chcete si vyskúšať rôzne pamäťové cvičenia? 
  • Zaujímajú Vás ilúzie a chcete sa trošku s Vaším mozgom pohrať? 
  • Chcete sa dozvedieť čo majú opice Makaka spoločné s nami? 
  • Dozviete sa aj ako hypnóza pomohla odhaliť trestný čin. 
  • Je naozaj káva dobrá pre pamäť alebo je to len mýtus? 

Toto, ale aj množstvo iných zaujímavých vecí sa dozviete priamo na online webinári. 

Termíny

30. 3. 2021

20. 4. 2021

Miesto

Google Meet ( online )

Čas

18:00 - 19:30

Získaj

Certifikát/protokol o absolvovaní

Cena

12 € / osoba
( aj na faktúru )
*Možnosť platby aj v CZK

Lektor

Ing. Dávid Vrtaňa

Pre prihlásenie na webinár vyberte dátum

Vymazať
Všetky potrebné informácie o pripojení sa a platbe dostanete po registrácii na vami zadanú platnú e-mailovú adresu.

Referencie na webinár Spoznaj svoju pamäť

Dobrý večer, znova úprimne ďakujem za čas, ktorý som strávila na webinári. Bol naozaj obohatením. Uvedomila som si, koľko informácií by som musela sama vyhľadávať, študovať, ... a takto v pohodlí z domu som dostala mnoho zaujímavého a poučného. Práve prišla moja dcéra, ktorá je psychologička, prebrala som s ňou poznámky, ktoré som počas webinára robila. Určite budem odporúčať iným. Teším sa aj na Reč tela, v odbore služby cestovného ruchu učím sprievodcovské služby a tejto téme sa tiež venujeme. Ešte raz ďakujem a prajem ešte ďalšie inšpiratívne webináre!
Mária
Srdečná vďaka, že ste mi ponúkol možnosť byť na tomto webinári – skvelá práca! Pre mňa nové podnety, príjemný zážitok. Robíte skvelé veci, držím palce, budem sa tešiť na ďalšie vaše aktivity.
Erika
Ahoj rada by vám poďakovala za jedinečný a originálny webinár Spoznaj svoju pamäť. Dozvedela som sa zaujímavé informácie, ktoré som o svojom mozgu a celkovo pamäti doteraz nevedela. Veľmi sa mi páčili aktivity, ktoré celý webinár oživili a dopĺňali fakty. Určite odporúčam a teším sa na ďalšie webináre.
Nátalia
Dobrý deň. Som naozaj spokojný s webinárom, ktorého som sa zúčastnil. Očakával som bežné rozprávanie o danej problematike no bol som milo prekvapený, nakoľko sme boli priamo zúčastnení aj my prostredníctvom rôznych aktivít na precvičenie a zobudenie nášho mozgu. A môžem dodať, že lektor mal profesionálny prejav. Ďakujem a prajem pekný deň.
Roman
Dobrý deň, aj ja ďakujem za možnosť zúčastniť sa webinára, určite veľa informácií padne na úrodnú pôdu Zaujímavé boli aj aktivity, všetky som si urobila a zistila som o sebe a svojej pamäti zaujímavé veci...bolo to podnetné. Ďakujem a už sa teším na ďalší webinár.
Lucia
Dobrý večer. Môj druhý absolvovaný webinár niesol názov "Spoznaj svoju pamäť" zaujal ma svojou obdivuhodnou prípravou a edukatívnym charakterom ktorý pochopí úplne každý človek. Ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie tohto zážitku formou aktivít ktoré boli perfektne spracované, webinár jednoznačne odporúčam.
Timea
Dobrý večer, ďakujem za ďalší zaujímavý webinár, dozvedela som sa opäť niečo nové o svojej pamäti, veľmi sa mi páčili aj aktivity.
Zuzana
Dobrý deň, aj tento webinár bol pre mňa zaujímavý. Najviac ma bavili aktivity. Taktiež sa mi veľmi páčili rady, ako si zapamätať a naučiť sa niečo nové. Ako študent to určite využijem v praxi.
Valentín
Dobrý deň! Srdečná vďaka, webinár bol prínosom, zaujímavé informácie aj aktivity. Vopred ďakujeme tešíme sa na Reč tela.
Mária