Spoznaj svoju pamäť

Webinár

Mnohí z nás si myslia, že vekom sa naša pamäť zhoršuje. Je to naozaj tak? 

Narušte svoju každodennú rutinu a oddýchnite si na online webinári Spoznaj svoju pamäť. Zaujíma Vás ako funguje náš mozog a čo všetko dokáže najzáhadnejší orgán v ľudskom tele? Ak áno tento webinár je práve pre Vás!

Čo sa dozviete?

 • Vytvoríte si falošnú spomienku priamo na webinári.
 • Viete, že zabúdanie je prirodzené?
 • Vyskúšate si rôzne pamäťové cvičenia.
 • Zaujímajú Vás ilúzie a chcete sa trošku s Vaším mozgom pohrať?
 • Chcete sa dozvedieť čo majú opice Makaka spoločné s nami? 
 • Dozviete sa aj ako hypnóza pomohla odhaliť trestný čin. 
 • Je naozaj káva dobrá pre pamäť alebo je to len mýtus? 
 • Ak budete mať nejakú otázku alebo Vás bude niečo zaujímať môžete sa na to opýtať priamo lektora.

 

Čo webinár obsahuje?

cvičenia pamäti, praktické hry, ukážky, ilúzie, reálne príbehy kriminálnych trestných činov

Čo získate?

 • certifikát/potvrdenie účasti pre svoj osobnostný rozvoj
 • skúsenosti a praktické rady
 • informácie, ktoré môžete ďalej využívať vo svojom profesijnom alebo osobnom živote
 • test mozgových hemisfér pred začatím webináru – výsledky si zhodnotíme priamo na webinári
 • kofeínový test po skončení webináru, ktorým sa môžete doma alebo v práci otestovať počas 3 dní

Termíny

4. 10. 2021

 

Miesto

ZOOM (online)

Čas

18:00 - 19:30

Získaj

certifikát/protokol o absolvovaní

Cena

14 € / osoba
(aj na faktúru)
*možnosť platby aj v CZK

Lektor

Ing. Dávid Vrtaňa, PhD.

Pre prihlásenie na webinár vyberte dátum

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Všetky potrebné informácie o pripojení sa a platbe dostanete po registrácii na vami zadanú platnú e-mailovú adresu. 

Prosím skontrolujte si priečinok SPAM alebo REKLAMA.

Referencie na webinár Spoznaj svoju pamäť

Dobrý večer, znova úprimne ďakujem za čas, ktorý som strávila na webinári. Bol naozaj obohatením. Uvedomila som si, koľko informácií by som musela sama vyhľadávať, študovať, ... a takto v pohodlí z domu som dostala mnoho zaujímavého a poučného. Práve prišla moja dcéra, ktorá je psychologička, prebrala som s ňou poznámky, ktoré som počas webinára robila. Určite budem odporúčať iným. Teším sa aj na Reč tela, v odbore služby cestovného ruchu učím sprievodcovské služby a tejto téme sa tiež venujeme. Ešte raz ďakujem a prajem ešte ďalšie inšpiratívne webináre!
Mária
Srdečná vďaka, že ste mi ponúkol možnosť byť na tomto webinári – skvelá práca! Pre mňa nové podnety, príjemný zážitok. Robíte skvelé veci, držím palce, budem sa tešiť na ďalšie vaše aktivity.
Erika
Ahoj rada by vám poďakovala za jedinečný a originálny webinár Spoznaj svoju pamäť. Dozvedela som sa zaujímavé informácie, ktoré som o svojom mozgu a celkovo pamäti doteraz nevedela. Veľmi sa mi páčili aktivity, ktoré celý webinár oživili a dopĺňali fakty. Určite odporúčam a teším sa na ďalšie webináre.
Nátalia
Dobrý deň. Som naozaj spokojný s webinárom, ktorého som sa zúčastnil. Očakával som bežné rozprávanie o danej problematike no bol som milo prekvapený, nakoľko sme boli priamo zúčastnení aj my prostredníctvom rôznych aktivít na precvičenie a zobudenie nášho mozgu. A môžem dodať, že lektor mal profesionálny prejav. Ďakujem a prajem pekný deň.
Roman
Dobrý deň, aj ja ďakujem za možnosť zúčastniť sa webinára, určite veľa informácií padne na úrodnú pôdu Zaujímavé boli aj aktivity, všetky som si urobila a zistila som o sebe a svojej pamäti zaujímavé veci...bolo to podnetné. Ďakujem a už sa teším na ďalší webinár.
Lucia
Dobrý večer. Môj druhý absolvovaný webinár niesol názov "Spoznaj svoju pamäť" zaujal ma svojou obdivuhodnou prípravou a edukatívnym charakterom ktorý pochopí úplne každý človek. Ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie tohto zážitku formou aktivít ktoré boli perfektne spracované, webinár jednoznačne odporúčam.
Timea
Dobrý večer, ďakujem za ďalší zaujímavý webinár, dozvedela som sa opäť niečo nové o svojej pamäti, veľmi sa mi páčili aj aktivity.
Zuzana
Dobrý deň, aj tento webinár bol pre mňa zaujímavý. Najviac ma bavili aktivity. Taktiež sa mi veľmi páčili rady, ako si zapamätať a naučiť sa niečo nové. Ako študent to určite využijem v praxi.
Valentín
Dobrý deň! Srdečná vďaka, webinár bol prínosom, zaujímavé informácie aj aktivity. Vopred ďakujeme tešíme sa na Reč tela.
Mária
Dobrý den, děkuji za nové informace jsem velice ráda, že takovéto webináře pořádáte a určitě budu sledovat Vaši nabídku a těšit se na další. Lektor se o získané poznatky dokáže poutavým způsobem podělit s ostatními.
Jana
Webinár bol veľmi dobre spracovaný, prezentácia bola zaujímavá, takisto aj aktivity:) Ďakujem za príjemný zážitok, relax a tiež užitočné nové informácie. Niektoré veci z prezentácie určite využijem aj vo vyučovaní - Psychické procesy: pamäť a myslenie a Učíme sa učiť (Občianska náuka, 7. ročník). Už teraz sa teším na ďalší webinár Reč tela.
Zuzana
Dobrý deň, dakujem za zaslanie Kofeínového testu. 🙂 Dnešný webinar bol veľmi zaujímavý.
Veronika
Dobrý večer! Aj tento webinár sa mi veľmi páčil.
Réka
Dobrý večer, bolo to povzbudivé a veľmi dobre spracované veľká vďaka.
Erika
Dobrý večer, ďakujem Vám veľmi pekne za podnetné a zaujímavé informácie, webinár splnil moje očakávania. Prínosom bolo pre mňa zistenie, že využívam skôr ľavú hemisféru mozgu a že sa s nami mozog dokáže poriadne zahrať v podobe falošných spomienok a optických ilúzií. Určite mám záujem o účasť na ďalšom webinári.
Marek
Dobrý večer, ďakujem za podnetný webinár, praktické skúsenosti a príklady zo života sú k teórii najlepším doplnkom.
Marta
Úžasne strávený čas – hlavne v tejto dobe som rada že aspon nejak efektívne viem využiť svoj čas doma. Odporúčam všetkým.
Daku