Referencie

11.1. SZŠLM, prednáška bola jedna z najlepších prednášok, ktoré na našej škole boli. Plná emócií a faktov. Určite by som aj ja a aj ostatných 50 ľudí čo tam bolo za to, aby ste na našu školu prišli zas a znova. Ďakujeme za bombový zážitok. P.S. Ten príbeh o farárovi a bratoch policajtoch o pol druhej ráno bol takisto super.
Študent
Stredná zdravotníka škola, Liptovský Mikuláš
Dnešná prednáška na SZŠ v LM bola super . Na iných prednáškach sa hrám na telefóne alebo spím ale dnes ma to ani nenudilo a ani som nemal chuť hrať sa na telefóne...Naozaj by som bol rád keby sa ešte stretneme na našej škole a poviete nám niečo viac o marketingu a emóciách v marketing.
Študent
Stredná zdravotníka škola, Liptovský Mikuláš
Tři hodinky workshopu s pánem Vrtaňom Vám dají více než jeden ročník na Vaší škole.
Študentka
Obchodná akadémia Mariánske hory, Ostrava
Dobrý večer, píšem vám pretože by som sa vám chcela poďakovať. Minulý rok ste boli u nás na strednej škole s prednáškou emócie v marketingu a tento rok sme sa videli na UNIZE s opäť tou istou prednáškou. Musím povedať, že vaša prednáška bola opäť skvelá (dovolím si tvrdiť že bola najlepšia). Najmä vďaka nej som sa rozhodla študovať komunikáciu v marketingu. Pokračujte v tom čo robíte, pretože vám to ide skvele a určite nie som jediná koho ste takto ovplyvnili.
Študentka
Žilinská univerzita v Žiline, Fakulta PEDAS
Dobrý deň, píšem vám správu ohľadom dnešnej prehliadky na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Novom Meste nad Váhom. Vaša prednáška bola úžasná, aj sme sa zabavili, poplakali ale taktiež sme sa dozvedeli nové veci ohľadom marketingu. Za celú našu triedu môžem povedať, že toto bola najlepšia prednáška, na ktorej sme zatial boli. Veľmi vám ďakujeme a dúfame, že toto nebola naša posledná spoločná prednáška! 3.AW-odbory Manažment regionálneho cestovného ruchu a Obchodná akadémia.
Študentka
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nové mesto nad Váhom
Za mě ten nejlepší workshop, co jsem kdy zažila Děkujeme
Študentka
Hotelová škola a Obchodní akademie, Havířov
Jdeš do školy se slovy „co to bude zase za blbost“ a když jdeš domů, říkáš si, ze to byl asi nejlepší a nejužitečnější workshop zatím.
Študentka
Obchodní akademie, Mariánske hory, Ostrava
My děkujeme opravdu to bylo super a co se týče reklamy značek tak mám zase o něco větší přehled. Více takových přednášek do všch škol.
Študentka
Obchodní akademie, Mariánske hory, Ostrava
Dobrý den, chtěla bych poděkovať za sebe a asi za nás všechny! Přednáška byla úžasná, smysluplná a opravdu nás bavila! Mockrát děkujeme, že jste dojeli i na naší školu!
Študentka
Třinecká obchodní akademie, Třinec
Velmi děkujeme za krásnou přednášku, osobně mám strašně ráda takové, jelikož mi vždycky trochu změní pohled na svět. Pan David byl šikovný, a určite ho, jako budoucí podnikatelé, podporujeme.
Študentka
Obchodní akademie, Mariánske hory, Ostrava
Dobrý deň, ja som žiačka OA v BB. Dnes sme mali prednášku. Chcem sa vám poďakovať za to, že organizujete také prednášky, ktoré sú zamerané nie len na vzdelanie, ale aj na psychológiu. Lebo v dnešnej dobe je téma psychológie malo zachytená a často už keď je, tak v nesprávnej forme. A je veľmi vhodné takýmto spôsobom ukázať stredoškolákom, čo na nich môže čakať, ak budú úspešní na ich strednej škole. Veľa mojich spolužiakov a celkovo žiakov sa nevedia rozhodnúť kam pôjdu ďalej, či vôbec pôjdu no VŠ a čím sa chcú zaoberať. Počas prednášky som sledovala lektora a obdivovala som jeho štýl rozprávania a spôsob prezentácie informácií a to aký je vzdelaný. Keď vidíš toto naživo a nie si rozhodnutý, čo vlastne chceš ďalej v živote, tak veľmi pomáhajú také prednášky a takí ľudia.
Študentka
Obchodná akadémia, Banská Bystrica
Dnes super workshop v Partizánskom. Ďakujeme veľmi sme si to užili (aspoň ja). Dúfam, že to nebol posledný workshop s vami. Ste super.
Študent
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Partizánske
Pekný deň prajem. Chcela som sa poďakovať za dnešnú prezentáciu. Milo pôsobiaci pán Vrtaňa. Určite mi dnešný prednes pána Dávida niečo dal. Rozhodne s týmto kreatívnym vzdelávaním pokračujte ďalej. Želám Vám veľa úspechov.
Študent
Stredná odborná škola, Jána Antonína Baťu Partizánske
Dobrý deň dnes ste robili prednášku v PE a ja som bola jej súčasťou a chcela by som podať recenziu. Extrémne to bolo. Fakt super vec. Veľa sme sa dozvedeli o mnohých veciach. Aj sme sa zasmial. Na priezvisko si nespomeniem ale ten čo nám to prednášal, Dávid bol strašne milý človek, ohľaduplný a strašne veľa nám o všetko vedel povedať,, čo som ostala úplne zaskočená že ako to môže len tak sypať ako sa hovorí z „rukáva“. Takže za mňa veľké +, aj za nové veci, ktoré sme sa tam mohli dozvedieť a dokonca čo ma prekvapilo bolo to, že kde zodpovieme na otázku správne dostaneme tašku s nejakými vecami alebo knihu. Čiže úplne super. Bola to super skúsenosť. Mohlo by byť takých skúseností aj viacej. Takže veľké ĎAKUJEME.
Študentka
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Partizánske
Zdravím vás. Rada by som sa poďakovala za dnešnú veľmi obohacujúcu prednášku „Emócie v marketingu“ . Podali ste nám množstvo nových a zaujímavých informácii, ktoré častokrát na vyučovaní absentujú. Ďakujeme za vytvorenie veľmi príjemnej a priateľskej atmosféry spojenej s odborným výkladom. Určite budeme poteší, ak sa niekedy v budúcnosti ešte stretneme. Úprimná vďaka krásny zvyšok dňa.
Študentka
Hotelová akadémia, Kežmarok