Referencie

Skvěle použité metody, rozšíření inovativních metod, motivační lektor. Naprosto úžasný workshop. Líbilo se mi moc. Velmi milý přístup, slovenština je nádherná. Děkuji za nápady. Moc jsem si to užil, škoda že to bylo tak krátké. Těším se na další workshop.
Pedagogický zbor
Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov
Absolvovala jsem řadu webinářů a seminářů, dnes si odnáším hodně, nové kreativní výukové metody, náplň hodin, myšlenkové pochody a podpora edukativního systému. Velké poděkování.
Hana Kováčková
učiteľka, Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov
Lektorka poskytla dostatočný priestor a čas na prezentáciu vlastných poznatkov, názorov, skúseností. Spomínané aktivity na vzdelávaní zakomponujem do výchovno-vzdelávacej činnosti s deťmi. Jednoznačne by som odporúčila kolegom a známym.
Učitelia
účastníci inovačného vzdelávania
11.1. SZŠLM, prednáška bola jedna z najlepších prednášok, ktoré na našej škole boli. Plná emócií a faktov. Určite by som aj ja a aj ostatných 50 ľudí čo tam bolo za to, aby ste na našu školu prišli zas a znova. Ďakujeme za bombový zážitok. P.S. Ten príbeh o farárovi a bratoch policajtoch o pol druhej ráno bol takisto super.
Študent
Stredná zdravotníka škola, Liptovský Mikuláš
Dnešná prednáška na SZŠ v LM bola super . Na iných prednáškach sa hrám na telefóne alebo spím ale dnes ma to ani nenudilo a ani som nemal chuť hrať sa na telefóne...Naozaj by som bol rád keby sa ešte stretneme na našej škole a poviete nám niečo viac o marketingu a emóciách v marketing.
Študent
Stredná zdravotníka škola, Liptovský Mikuláš
Tři hodinky workshopu s pánem Vrtaňom Vám dají více než jeden ročník na Vaší škole.
Študentka
Obchodná akadémia Mariánske hory, Ostrava
Vážený pane doktore, chci Vám moc poděkovat za příjemný a přínosný seminář pro naše žáky. O jeho kvalitě bezesporu hovoří i jeho hodnocení. Věřím, že bude příležitost pokračovat v nastavené spolupráci.
Ing. Eva Kazdová
ředitelka, Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální Ostrava
Dobrý den, pane Vrtaňo, našim studentům se workshop opravdu moc líbil, já jsem byla taky nadšená. Je fajn, že něco takového pro studenty děláte.
Ing. Mgr. Radmila Kosturová
zástupkyně ředitelky, Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální Ostrava
Dobrý deň. Ďakujeme za pekný zážitok. Spokojné deti aj učitelia. Myslím, že workshop naplnil očakávania všetkých žiakov aj učiteľov. Žiaci mali príjemné pocity, aktivity a súťaže sa im páčili. Ešte raz ďakujem.
Miroslava Olexíková
učiteľka, ZŠ Liptovský Mikuláš
Dobrý deň, žiakom sa veľmi páčilo, budem rada, keď urobíme pokračovanie budúci školský rok.
Mgr. Ivona Mešková
zástupkyňa riaditeľa, ZŠ Gaštanová Žilina
Dobrý deň včerajšia prednáška bola uplne skvelá a som velmi milo prekvapená ❤️ mať vás ako profesora by bola neskutočná zábava. Radosť chodiť do školy a pamätala by som si toho omnoho viac 🙏 bolo to super moc ďakujeme ❤️❤️
Študentka
Ahoj David, dnešná prednáška na OAPP bola super, do života mi priniesla strašne veľa otvorila nové obzory a hlavne otvorila oči aký dnešný svet je. Sám sa zaujímam o marketing, podnikania a finančne sa vzdelávam, rád čítam a sledujem práve to či si nám dnes prednášal. Som strašne rád, že si tu dnes bol a naučil ma niečo nové. Pôsobil si veľmi skúsene, sčítane a inteligentne. Ešte raz ďakujem.
Študent
Obchodná akadémia Považská Bystrica
Ahoj, veľmi ma to dnes zaujalo, zmenil si mi pohľad na vec, do života mi to určite niečo prospešné dá, začo ďakujem, dobrá atmosféra, veľmi príjemne odprezentované, pekne pripravené 👏 veľa šťastia prajem.
Študent
Mali ste najlepšiu prednášku na akej som kedy bola počas celých troch rokov na našej škole. Som veľmi rada, že ste prišli, vynaložili úsilie (aj keď spočiatku s nami tá komunikácia nebola ľahká) a predviedli nám jeden výborný workshop!! ☺️Taktiež som veľmi rada, že som mohla byť samozrejme súčasťou vašej bezchybnej prednášky, ktorá bola plná emócií, ako radosti, humoru a dokonca aj smútku, ktorý rozcítil niektorých jedincov v miestnosti vrátane mňa. Ešte raz Vám v mene seba a všetkých ďakujem, že ste tu boli. ❤️
Študentka
Zdravím. Popravde ani neviem čo mám napísať ale v prvom rade vám chcem poďakovať za dnešnú prednášku. Bola neskutočná zábava ktorú sme si všetci užili a pevne verím, že aj vy. Vaša prednáška mi dala vešmi veľa a ja pevne verím, že sa niekedy ešte stretneme. To čo robíte je obdivuhodné ❤️. Len tak ďalej ste neskutočný a ešte raz ďakujem ❤️❤️❤️
Študentka
Chcem sa ešte raz poďakovať za workshopy o finančnej gramotnosti pre žiakov, deťom sa to páčilo, snáď sa aj niečo naučili. Poznatky získané veku primeraným spôsobom počas interaktívneho dopoludnia sa budeme snažiť ďalšej rozvíjať. Zároveň by sme chceli vyzdvihnúť odbornosť, profesionalitu a pripravenosť Vašej kolegyne pri práci so žiakmi so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami.
PaedDr. Šarlota Múdra
riaditeľka, Spojená škola internátna Levoča
Chceme sa Vám poďakovať za realizáciu workshopu „Emócie v marketingu“ a „Finančná gramotnosť“. Vhodne zvolený ilustračný materiál a výklad z oblasti marketingu pomohol študentom pochopiť princípu tvorby reklamných kampaní,
Mgr. Bianka Tomčová
riaditeľka, Obchodná akadémia Rimavská Sobota
Zdravím. Dnešná prednáška na OA v Čadci bola neskutočne záživná. Osobne som už mala skúsenosť s neformálnym vzdelávaním, tak musím povedať že toto bolo na vysokej a profesionálnej úrovni. Chválim p. Vrtaňu za úžasný výklad a taktiež super stand-up, na ktorom sa smejem ešte doteraz. Veľmi príjemná prednáška a veľmi sa teším na ďalšie stretnutie v budúcom polroku.
Študentka
Obchodná akadémia, Čadca
Dobrý večer, píšem vám pretože by som sa vám chcela poďakovať. Minulý rok ste boli u nás na strednej škole s prednáškou emócie v marketingu a tento rok sme sa videli na UNIZE s opäť tou istou prednáškou. Musím povedať, že vaša prednáška bola opäť skvelá (dovolím si tvrdiť že bola najlepšia). Najmä vďaka nej som sa rozhodla študovať komunikáciu v marketingu. Pokračujte v tom čo robíte, pretože vám to ide skvele a určite nie som jediná koho ste takto ovplyvnili.
Študentka
Žilinská univerzita v Žiline, Fakulta PEDAS
Dobrý deň, píšem vám správu ohľadom dnešnej prehliadky na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Novom Meste nad Váhom. Vaša prednáška bola úžasná, aj sme sa zabavili, poplakali ale taktiež sme sa dozvedeli nové veci ohľadom marketingu. Za celú našu triedu môžem povedať, že toto bola najlepšia prednáška, na ktorej sme zatial boli. Veľmi vám ďakujeme a dúfame, že toto nebola naša posledná spoločná prednáška! 3.AW-odbory Manažment regionálneho cestovného ruchu a Obchodná akadémia.
Študentka
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nové mesto nad Váhom
Za mě ten nejlepší workshop, co jsem kdy zažila Děkujeme
Študentka
Hotelová škola a Obchodní akademie, Havířov
Jdeš do školy se slovy „co to bude zase za blbost“ a když jdeš domů, říkáš si, ze to byl asi nejlepší a nejužitečnější workshop zatím.
Študentka
Obchodní akademie, Mariánske hory, Ostrava
My děkujeme opravdu to bylo super a co se týče reklamy značek tak mám zase o něco větší přehled. Více takových přednášek do všch škol.
Študentka
Obchodní akademie, Mariánske hory, Ostrava
Dobrý den, chtěla bych poděkovať za sebe a asi za nás všechny! Přednáška byla úžasná, smysluplná a opravdu nás bavila! Mockrát děkujeme, že jste dojeli i na naší školu!
Študentka
Třinecká obchodní akademie, Třinec
Velmi děkujeme za krásnou přednášku, osobně mám strašně ráda takové, jelikož mi vždycky trochu změní pohled na svět. Pan David byl šikovný, a určite ho, jako budoucí podnikatelé, podporujeme.
Študentka
Obchodní akademie, Mariánske hory, Ostrava
Dobrý deň, ja som žiačka OA v BB. Dnes sme mali prednášku. Chcem sa vám poďakovať za to, že organizujete také prednášky, ktoré sú zamerané nie len na vzdelanie, ale aj na psychológiu. Lebo v dnešnej dobe je téma psychológie malo zachytená a často už keď je, tak v nesprávnej forme. A je veľmi vhodné takýmto spôsobom ukázať stredoškolákom, čo na nich môže čakať, ak budú úspešní na ich strednej škole. Veľa mojich spolužiakov a celkovo žiakov sa nevedia rozhodnúť kam pôjdu ďalej, či vôbec pôjdu no VŠ a čím sa chcú zaoberať. Počas prednášky som sledovala lektora a obdivovala som jeho štýl rozprávania a spôsob prezentácie informácií a to aký je vzdelaný. Keď vidíš toto naživo a nie si rozhodnutý, čo vlastne chceš ďalej v živote, tak veľmi pomáhajú také prednášky a takí ľudia.
Študentka
Obchodná akadémia, Banská Bystrica
Dnes super workshop v Partizánskom. Ďakujeme veľmi sme si to užili (aspoň ja). Dúfam, že to nebol posledný workshop s vami. Ste super.
Študent
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Partizánske
Pekný deň prajem. Chcela som sa poďakovať za dnešnú prezentáciu. Milo pôsobiaci pán Vrtaňa. Určite mi dnešný prednes pána Dávida niečo dal. Rozhodne s týmto kreatívnym vzdelávaním pokračujte ďalej. Želám Vám veľa úspechov.
Študent
Stredná odborná škola, Jána Antonína Baťu Partizánske
Dobrý deň dnes ste robili prednášku v PE a ja som bola jej súčasťou a chcela by som podať recenziu. Extrémne to bolo. Fakt super vec. Veľa sme sa dozvedeli o mnohých veciach. Aj sme sa zasmial. Na priezvisko si nespomeniem ale ten čo nám to prednášal, Dávid bol strašne milý človek, ohľaduplný a strašne veľa nám o všetko vedel povedať,, čo som ostala úplne zaskočená že ako to môže len tak sypať ako sa hovorí z „rukáva“. Takže za mňa veľké +, aj za nové veci, ktoré sme sa tam mohli dozvedieť a dokonca čo ma prekvapilo bolo to, že kde zodpovieme na otázku správne dostaneme tašku s nejakými vecami alebo knihu. Čiže úplne super. Bola to super skúsenosť. Mohlo by byť takých skúseností aj viacej. Takže veľké ĎAKUJEME.
Študentka
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Partizánske
Zdravím vás. Rada by som sa poďakovala za dnešnú veľmi obohacujúcu prednášku „Emócie v marketingu“ . Podali ste nám množstvo nových a zaujímavých informácii, ktoré častokrát na vyučovaní absentujú. Ďakujeme za vytvorenie veľmi príjemnej a priateľskej atmosféry spojenej s odborným výkladom. Určite budeme poteší, ak sa niekedy v budúcnosti ešte stretneme. Úprimná vďaka krásny zvyšok dňa.
Študentka
Hotelová akadémia, Kežmarok
V mene Obchodnej akadémie Vám vyslovujem úprimné poďakovanie za realizáciu vynikajúceho workshopu "Emócie v marketingu".
Ing. Mária Mydlová
riaditeľka, Obchodná akadémia, Račianska, Bratislava
Dobrý den, jen bych Vám chtěla říct, že jsem ráda, že jsou mladí lidé na SK tak inteligentní a snaživí, jako vy. Přednáška měla úplně jiný level, než všechny, kterým jsem se kdy zúčastnila tady v ČR. Jsem taky ráda, že se to úplně vychýlilo od stereotypních, nudných přednášek, protože i přes to, že to trvalo 3,5 h pan lektor měl mou pozornost po celou dobu, jelikož téma a celkové zpracování bylo hodně zajímavé a to se bohužel běžně nestáva. Za mě osobně Vám jen držím palce, protože to, co děláte má opravdu smysl a určitě to ve mně něco zanechalo!
Študentka
Obchodná akadémia Mariánske hory, Ostrava
Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať a zároveň aj lektorom za workshop 9. a 10. 5. v škole Závodí. Deťom sa to veľmi páčilo. Jedna žiačka hovorila, že tie otázky k textom boli iné ako dávame my, čiže bolo to veľké plus. Ešte raz ďakujeme.
Mgr. Jana Dikošová
Učiteľka, ZŠ Školská 49 Žilina
Dobrý deň, ďakujem Vám za piatkový webinár, ktorý bol pre mňa zaujímavý tým, že ste nám pekne opísali inovatívne metódy s ich využitím na vyučovacích hodinách. Takéto webináre mám veľmi rada, lebo mi môžu pomôcť inšpirovať sa.
Mgr. Danka Longauerová
učiteľka, účastníčka webináru
Ďakujem za prínosné a inšpiratívne námety a nápady. Oceňujem praktickú a skúsenostnú rovinu celého webinára. Ako zvyknem hovoriť, najlepšou teóriou je dobrá prax. …a tento webinár bol práve o nej. Ešte raz vďaka a prajem mnoho úspechov, spokojných a tvorivých pedagógov.
PhDr. PaedDr. Michal Pankevič, PhD., BBA
učiteľ, účastník webináru
Dobrý deň chcem sa poďakovať za parádny webinar, robíte všetko úplne podľa môjho gusta, s prehľadom, dynamicky, šijete na mieru tejto generácii, čo je to najdôležitejšie a obávam sa že práve táto akceptácia generačných špecifík chýba mnohým kolegom, učím občianku na ZŠ, hlavne v deviatke sa snažím robiť prvé posledné a hlavne inak ako štandard učebnica zošit, takže ste ma inšpirovali, potešila som sa že viaceré veci, ktoré odzneli už aplikujem tak sa necítim ako „stará korčuľa“, ale mnohému som sa priučila, ďakujem veľmi pekne, nech sa Vám darí 🙂
Miriam
učiteľka, účastníčka webináru
Dobry vecer, dakujem za velmi podnetny webinar, jeden z najlepsich, co som za posledny rok absolvovala, dakujem.
Martina
učiteľka, účastníčka webináru
Dobrý večer, ďakujem za výborný webinár s množstvom zaujímavých nápadov. Pracujem v ŠKD a určite využijem zaujímavé nápady, tiež mám rada zážitkové formy učenia. Budem rada, keď sa budem môcť zúčastniť aj ďalších webinárov a inovačného vzdelávania.
Valeria
učiteľka, účastníčka webináru
Dobrý večer, ďakujem za skvelý webinár. Pani koučka je naozaj odborníčka vo svojej práci a dala mi množstvo nových námetov, ktoré použijem pri práci s deťmi.
Martina
učiteľka, účastníčka webináru
Ahoj, rád by som dal spätnú väzbu k webináru ,,Reč tela“ ktorého som bol účastný, kde som sa dozvedel viac ako sú všedné a všeobecné známe poznatky, ale hlavne aj to, že nie sú všetky pravdivé – ľudia len opakujú čo niekde počuli (mýtus). Bolo to veľmi zaujímavé a je to pre všetkých nie len pri ich práci, či profesii, ale aj pri bežnom živote. Odporúčam a prajem veľa poslucháčov.
Ľubomír
finančný sprostredkovateľ, účastník webináru
Webinár sa mi veľmi páčil. Najviac ma zaujala asi posledná časť o nebezpečných osobnostiach . Okrem iného aj preto, že som si uvedomil, že s niektorými osobnosťami som už viackrát prišiel do styku (konkrétne s narcistickou osobnosťou).
Valentín
študent VŠ, účastník webináru
Môj prvý Webinár – ďakujem , že som sa mohla zúčastniť. Lektor, to celé viedol veľmi zaujímavo, pútavo. Je vidieť, že je veľký odborník. Určite sa v budúcnosti zúčastním ďalšieho Webinára.
Lucia
študentka VŠ, účastníčka webináru