Reč tela

Webinár

„Činy sú viac ako slová“

Zaujíma Vás neverbálna komunikácia a tajomstvá rečí tela? Naučte sa poznať svoje okolie, kolegov, kamarátom či rodiny. Naučte sa čítať reč tela priamo na našom online webinári. Webinár Reč tela je vytvorený v spolupráci s bývalým agentom analýzy správania FBI Joe Navarrom z Floridy v USA. Príďte podporiť svoj osobnostný rozvoj a dozvedieť sa čo všetko sa skrýva za touto zaujímavou témou nášho správania.

Čo sa dozviete?

 • Naučíte sa ako odhaliť keď niekto klame.
 • Pozriete sa na kriminálne trestné činy a ako vďaka neverbálnym prejavom boli odhalené.
 • Spoločne sa pozrieme na obraz mysle a zistíte akú dôležitú úlohu hrá mozog pri neverbálnej komunikácii.
 • Dozviete sa aké mýty o reči tela kolujú medzi nami.
 • Vedeli ste, že nohy sú najpravdivejšou časťou nášho tela?
 • Čo sú to mikrovýrazy našej tváre a ako nás dokážu odhaliť.
 • Rozoberieme si 4 najnebezpečnejšie typy osobností.
 • Máte vo svojej blízkosti človeka, ktorý s vami manipuluje? Odhaľte ho!
 • Ak budete mať nejakú otázku alebo Vás bude niečo zaujímať môžete sa na to opýtať priamo lektora.

 

Čo webinár obsahuje?

videoukážky, praktické cvičenia, hry na precvičenia vašich znalostí, reálne príbehy kriminálnych trestných činov

Čo získate?

 • certifikát/potvrdenie účasti pre svoj osobnostný rozvoj
 • informácie, ktoré môžete ďalej využívať vo svojom profesijnom alebo osobnom živote
 • praktické rady a fakty ako odhaliť klamára či manipulátora
 • skúsenosti, ktoré môžete využívať vo svojom okolí
 • základné znalosti a zručnosti rečí tela
 • podporíte svoju vnímavosť voči svojmu okoliu a začnete si viac všímať správanie iných

Termíny

27. 9. 2021

25. 10. 2021

Miesto

ZOOM (online)

Čas

18:00 - 19:30

Získaj

protokol/certifikát o absolovaní

Cena

14 € / osoba
(aj na faktúru)
*možnosť platby aj v CZK

Lektor

Ing. Dávid Vrtaňa, PhD.

Pre prihlásenie na webinár vyberte dátum

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Všetky potrebné informácie o pripojení sa a platbe dostanete po registrácii na vami zadanú platnú e-mailovú adresu. 

Prosím skontrolujte si priečinok SPAM alebo REKLAMA.

Referencie na webinár Reč tela

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem aj za tento seminár. Oba boli skvele spracované, bolo na nich vidieť, že ste si dali záležať a strávili nad prípravou mnoho hodín. Dozvedela som sa mnoho veľmi zaujímavých informácií.
Lucia
Dobrý deň, ešte raz by som sa chcela poďakovať za príjemné strávené popoludnie a mnoho zaujímavých informácií. Na základe webináru si viac budem všímať neverbálne prejavy môjho okolia a žiakov.
Veronika
Ahoj, rád by som dal spätnú väzbu k webináru ,,Reč tela" ktorého som bol účastný, kde som sa dozvedel viac ako sú všedné a všeobecné známe poznatky, ale hlavne aj to, že nie sú všetky pravdivé - ľudia len opakujú čo niekde počuli (mýtus). Bolo to veľmi zaujímavé a je to pre všetkých nie len pri ich práci, či profesii, ale aj pri bežnom živote. Odporúčam a prajem veľa poslucháčov.
Ľubomír
Príjemný, dobrý deň. Chcem Vám poďakovať za možnosť zúčastniť sa webináru „Reč tela“. Boli v ňom zaujímavé ukážky a odporúčania spojené s praxou a niektoré poznatky určite uplatním vo svojej praxi. Hlavne čo sa týka mýtov, ktoré sa v našej spoločnosti tradujú ako fakty.
Stanislava
Dobrý večer, chcel by som Vám veľmi pekne poďakovať za tento webinár. Už na strednej škole ma veľmi bavila psychológia človeka, takže bolo to pre mňa veľmi zaujímavé a poučné. Páčili sa mi uvedené príklady zo života a naozaj sa budem snažiť si to odteraz v živote všímať.
Marek
Dobrý večer, webinár môžem jednoznačne iba odporučiť, naučila som sa veľmi mnoho vecí o ktorých som predtým počula iba okrajovo, webinár Reč tela mi ich priblížil z každého možného uhla a vysvetlil dopodrobna. Bol inšpiratívny a náučný. Pre tých ktorí váhajú či ísť, určite áno , neobanujete a začnete si viac všímať určité veci a najmä ľudí či už vo svojom okolí alebo všeobecne. 🙂
Timea
Webinár sa mi veľmi páčil. Najviac ma zaujala asi posledná časť o nebezpečných osobnostiach . Okrem iného aj preto, že som si uvedomil, že s niektorými osobnosťami som už viackrát prišiel do styku (konkrétne s narcistickou osobnosťou).
Valentín
Dobrý večer, webinár bol obohacujúci, rozšírila som si obzory ohľadom neverbálnej komunikácie.
Zuzana
Dobrý deň, Váš webinár bol opäť zaujímavý. Ocenila ho aj moja dcéra. Držím palce. Oba boli veľmi zaujímavé.
Katarína
Výborné príklady, názorné ukážky a komplexný pohľad. Užitočné pre získanie základných znalostí. Ďakujem
Ivana
Ďakujem, ja som bola s webinárom spokojná. Hlavne hlavné znaky smútku, hnevu a strachu ma veľmi zaujali. Dúfam, že túto info budem v bežnom živote uplatňovať.
Blanka
Dobrý deň, veľmi sa mi páči ako je prezentácia vytvorená a veľmi príjemne prezentuje.
Patrik
Dobrý deň, webinár sa mi páčil, zaujímavé informácie, ktoré boli pre mňa prínosné. Niečo som vedela a zároveň som si tie informácie utvrdila alebo dala dokopy.
Iveta
Dobrý večer, webinár sa mi páčil, dozvedela som sa zaujímavé informácie. Zaujali ma najmä typy odobnosti, manipulátori a triky, ako odhaliť klamstvo. Teším sa na pripravovaný webinár Reč tela 2.
Aneta
Dobrý večer, webinár bol veľmi pútavý a zaujímavý určite svoje nadobudnuté vedomosti budem používať.
Sabrina
Dobrý deň, webinar bol veľmi poučný. Dozvedela som sa veľa o reči tela. Kedy človek hovorí pravdu a kedy naopak klame. Páči sa mi, že príklady uvádzate z praxe na realnych príkladoch. Myslím si, že takto si človek viac zapamätá a je to efektívnejšia forma vzdelávania.
Katarína
Dobrý večer, webinár bol zaujímavý, poučný a uplatniteľný v každodennom živote. Dal mnoho informácií pre lepšie poznanie a správanie človeka. Ďakujem za možnosť aj v tejto oblasti sa posunúť dopredu.
Mária
Čo sa týka spätnej väzby, bola som spokojná ,prednáška ma naučila veľa nového. Ako prvé sme si mali napísať na papier čo očakávame, napísala som si, že nemám očakávania a tak som sa k prednáške aj stavala. Jasne, stručne, výstižne: zaujala ma a boli to dobre investované peniaze . Prednášajúci bol skvelý čo je veľmi dôležité aby sme nezaspali 🙂
Alexandra
Webinár sa mi veľmi páčil. Daná téma bolo zaujímavo spracovaná. Celkovo som si s toho veľa odniesla.
Kamila
Ďakujem za zaujímavý webinár, ktorý naplnil moje očakávanie.
Andrea
Moc děkuji za velmi příjemně strávený večer. nejen že váš webinář splnil má očekávání, ale nadchl mě tak, že jsem se hned přihlásila na další a ráda bych se přihlásila na webinář Řeč těla 2.
Jaroslava
Dobrý večer, vďaka za ďalšie cenné a podnetné informácie. Webinár bol fajn - mal hlavu a pätu, informácie, poznatky boli podané jasne a zrozumiteľne.
Silvia
Dobrý den, děkuji za účast na webináři "Reč tela". Bylo to velmi zajímavé, obohacující a dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí.
Eva
Dobrý den, děkuji za velmi přínosný webinář. Poznatky z tohoto webináře využiji nejen ve svém pracovním životě, ale i v osobním.
Šárka